Potrubní systémy PRAMOS - trubky s novým rozměrem
O Firmě

Představení společnosti - sekce potrubní systémy

Firma PRAMOS, a.s. byla založena v roce 1995. Od počátku firmy tvoří výroba extruze základní výrobní článek celé společnosti jak v oblasti extruze profilů tak výroby trubek na bázi PVC v provedení na lepený spoj.

V našem sortimentu naleznete trubky pro odvětrávání a odvod dešťové vody (PVC-U), trubky pro vnitřní kanalizace pro odvod studené i teplé vody do 100 °C (PVC-SAN). Další z výrobků dodávaných na trh je trubka pro vypažení vrtaných studní, určená pro přímý dlouhodobý styk s pitnou vodou s atestem zdravotní nezávadnosti.

Výrobní závod PRAMOS, a.s. - extruzní halaPodmínkou udržování kvality výrobků a služeb je samozřejmě kvalitní systém řízení jakosti ve firmě. Ten můžeme prokázat certifikací dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Dále byl rozšířen sortiment výrobků pro vodohospodářské účely o dodávky vodoměrných a studnařských šachet, které jsou dodávány z materiálu PP jako zcela samonosné. Toto rozšíření portfólia výrobků je zajišťováno akvizicí firmy TSH PLAST, s. r. o., která je ve 100% vlastnictví společnosti PRAMOS, a.s.

Tímto jsme Vás v krátkosti seznámili s výrobním a dodavatelským programem společnosti PRAMOS, a.s., týkající se potrubních systémů. Bližší specifikaci nabízených výrobků, kontakty na prodejce a obchodní partnery a další potřebné informace o společnosti PRAMOS, a.s. jsou uvedeny v dalších kapitolách těchto stránek.

Novinky
2. 3. 2020
Trubky pro vrtané studny se závitem
Potrubní systémy - novinky

V rámci dodávek trubek PRAMOSAT určených pro vrtané studny je sortiment doplněný o trubky se spojem opatřeným trapézovým závitem.

Trubka je dodávána v těchto provedeních:

D 125 × 6,0 mm
D 140 × 6,5 mm
D 160 × 6,5 mm

 

Výrobky
Výrobky
Potrubní systémy
Vodoměrné šachty
Potrubní systémy - výrobky
PRAMOSAN odolnost do 100 °C
Pro vrtané studny
PVC potrubní systémy
Vodoměrná šachta
Ceníky
Potrubní systémy
Ceníky
Potrubní systémy - ceníky

O našich výrobcích se můžete informovat přímo na našem prodejním oddělení. Prodej samozřejmě neprobíhá pouze u nás, ale také prostřednictvím sítě našich obchodních partnerů. Zde uvádíme základní ceník.

Podmínky pro stálé odběratele a partnery Vám v případě zájmu sdělí pracovníci úseku prodeje potrubních systémů.

Prodejní místa
Kontakty
Objednávky a
prodej
Potrubní systémy - prodejní místa